Esileht Tunniplaan Uudised Hinnakiri Galerii Kontakt
 

Shaping
Pilates
TBW
Callanetic
Jousaal
Laste Tantsustuudio
Infrapunasaun

           

 Infrapunasaun
Infrapunasaun on 21. sajandi saun Kui 20. sajandil oli elektrikerisega sauna võidukaik, siis infrapunasauna võime julgesti nimetada 21. sajandi saunaks.
Puuküttega saun on traditsioon, mis oli, on ja jääb. Infrapunasaun on aga uus, täiendav ja mõjuvam saunatüüp, selle sauna kasutamine võtab vähe aega.


Infrapunasauna kasutamine

Infrapunasauna korpus on valmistatud aromaatsest ja tervislikust kanada punasest seedrist. Optimaalne higistamine saavutatakse 25 minuti jooksul juba õhutemperatuuril 45°C. Infrapunasaun erineb tavalisest saunast ka seetõttu, et tänu värskendavale mõjule sobib teda kasutada isegi hommikuti.

Kuidas infrapunasaun toimib?

Oluline erinevus tavasaunast on, et infrapunasaunas soojenevad koed sügavuti, keharakkude temperatuur tõuseb kuni 38,5°C ning seetõttu on suhteliselt madala õhutemperatuuri juures higistamine intensiivsem.


Infrapunasauna moju tervisele

Tervendav mõju

Sügavsoojenemisel (kuni 4...5 cm) vabanevad koed mitmesugustest mürgistest jääkainetest nagu näit toksiinid, alkohol, nikotiin, kolesterool, ja raskemetallidest: plii, tsink, nikkel, elavhõbe, kaadmium.
Sügava infrapuna-kiirguse protseduurid aitavad hüpertoonia, hüpotoonia, külmetushaiguste, bronhiidi, tonsilliidi, astma ja kõrva-nina-kurguhaiguste puhul, parandavad vereringet, vähendavad artriidi-, radikuliidi- ja reumavalusid, kergendavad neerude tööd, vabastavad tselluliidist ning stabiliseerivad vererõhku ja kehakaalu.
Vähendab tselluliiti ja poletab kaloreid. Infrapunasaun on tõhus tselluliidivahendaja ja nahatoonuse tõstja, aidates mitmel füsioloogilisel viisil kudedest rasva, vett ja jääkaineid välja viia. Inimene põletab infrapunasaunas 600 kcal umbes 30-minutilise seansi jooksul. Seda on rohkem, kui kulub energiat sama kaua joostes.


Kosmeetiline mõju

Vereringe aktiviseerimine annab nahale terve jume. Ohtra higistamisega puhastatakse naha poorid ning nahk muutub siledaks ja elastseks. Kortsud silenevad, esineb ka armide vähenemist.


Mardi 1
Laki 26
 

REEGLID
Best Select Spordiklubi: Mardi 1, II kor., Tel: 555-81-871, info@bestselect.ee