Esileht Tunniplaan Uudised Hinnakiri Galerii Kontakt
 

Shaping
Pilates
TBW
Callanetic
Jousaal
Laste Tantsustuudio
Infrapunasaun

           

 Shaping
Treenerid - Jelena Milaja, Ljudmila Kim, Ketrin Türnpuu, Julia Jepifantseva

Shaping on treeningu süsteem naistele, mille eesmärgiks on ilusa figuuri vormimine ning selle  hoidmine heas  vormis.

• Shaping - see on teaduslikult t]estatud ja aastatega kontrollitud kehaliste harjutuste ja toitumise süsteem, mis võimaldab igaühel saavutada oma ideaalfiguuri, tugevdada tervist ja parandada enesetunnet.
• Shaping - on välja tootatud S-Peterburi teadlaste poolt 1987 aastal. Rohkem kui 15 aasta vältel on shaping tõestanud oma efektiivsust 14 maailma riigi tuhandetes klubides. Shapingut võib soovitada erineva füüsilise ettevalmistuse ja erineva vanusega naistele.
• Shaping - see on koige ohutum olemasolevatest füüsiliste harjutuste süsteemidest ka nendele, kes pole kunagi varem tegelenud spordiga, samuti on shaping mõeldud ülekaalulistele inimestele.
• Shaping - see on kõige säästlikum metoodika inimestele, kellel on probleeme selgroo ja liigestega.
• Kõrgkvalifitseeritud treener koostab patenteeritud arvutiprogrammi abil individuaalsete harjutuste programmi ja toitumisratsiooni - see on lühim tee ilusa figuuri, tervise ja enesekindluseni!

Shapingu treening toimub alati video programmi järgi, millel on erinevad raskusastmed ning mis määratakse edaspidi kindlaks vastavalt inimese kehalistele võimetele. Treeningu eesmargiks on avaldada mõju kõikidele olulistele lihasgruppidele ja neid maksimaalselt mõjutada.


Shaping - Klassik

Klassikaline shaping on keha füüiliseks täiustamiseks koostatud kava, mida järgides muutub keha koostis. Võttes arvesse naise tervise seisukorda ja füüsilisi võimeid saab arvuti abil koostada täpse treeningu - ja toitumiskava saavutamaks võimalikult kiiresti maksimaalseid tulemusi figuuri täiustamisel, füüsilise vormi ja tervise parandamisel. Treening kestab 55 min.
Mardi 1
Laki 26
 

REEGLID
Best Select Spordiklubi: Mardi 1, II kor., Tel: 555-81-871, info@bestselect.ee