Tallinna Vanalinna ekskursioon

posted in: Без рубрики | 0

Tallinna Vanalinna ekskursioon

 

Te tutvute keskaegse Tallinnaga. Linn oli jagatud kaheks: alumine ja ülemine linn. Iga linnaosa elas oma reeglite ja seaduste järgi, ka siiamaani see kõnetab ja paneb mõtlema tänapäeva inimesi.

Ülemine Tallinn ja Alumine Tallinn – just need on meie pealinna kõige populaarsemad ekskursiooni maršruudid. Just see linnaosa on kõikide turistide jaoks atraktiivsem ja huvipakkuvam.

Tallinna vanalinn koosneb Toompeast ja alumisest linnast mis leiab aset Toompea ja mere vahel. Tänapäeval on see üks ühine osa, kuid kuni 19. sajandi lõpuni eksisteeris kaks eraldi linna (Toompea ja Alumine linn). Rikaste inimeste ja kaupmeeste suhted olid alati pingelised. Selle tõestuseks on suured seinad ja väravad mis jagavad kahe linna territooriumi.

Ülemine liin – see on Rüütli loss ja Aleksander Nevski katedraal, Toomkirik ja Balti riikide baroonide lossid. Alumine linn on kaupmeeste linn: raekojaplats, peamine tänav, gildimajad, keskaja ehitised ja tornid.

Tallinna vanalinn on läbi imede tänapäevani säilinud keskaegne linn. See on Tallinna peamine vaatamisväärsus. Linn kuulub UNESCO nimekirja, kui tänapäevani säilinud Hansa Liidu kaubanduslik linn.

Olete lahkelt oodatud Tallinna vanalinna ekskursioonile. Parimad giidid ootavad teid.

 

 

Tegemist on jalaekskursiooniga.
Ekskursiooni kestvus: 1,5 tundi
Hind: 1 – 3 inimest / 35 eur ;  alates 4 inimestest – 10 eur / inimene

* Ekskursiooni kestvust ja hinda on võimalik eraldi kokku leppida *

Tagasi “ekskursioonid”